איתור קבלן שלד / קבלני שלד

 • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
 • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
 • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לאיתור קבלנים!
איתור קבלנים מומלצים לעבודות קבלנות

איתור קבלן שלד / קבלני שלד

 • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
 • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
 • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים

שירות אישי לאיתור קבלני שלד בכל הארץ

בפרויקט בנייה, אחת ההחלטות הבסיסיות והמשמעותיות ביותר, קשורה לבניית שלד הבניין. בנייה נכונה של שלד הבניין תמנע בעיות יסוד חמורות במהלך פרויקט הבנייה ובכלל, ותבטיח עבודה נוחה ומדויקת יותר במהלך כל הפרויקט ועבודות הבנייה, כבסיס טוב עבור כל הקבלנים ובעלי המקצוע הנוספים. לדוגמה, קירות ואלמנטים יצוקים נקיים וישרים, יקלו על עבודות הטיח והריצוף ואף יכולים להוזיל אותם.

קבלני שלד, מקצועיותם וניסיונם, חיונית והכרחית לאיכות הבניין כולו. בבחירת קבלן שלד חשוב מאוד לבדוק ולאמת את ניסיונו של הקבלן באמצעות ביקור באתרי בנייה קודמים ושיחה ישירה עם ממליצים. בנוסף, יש לבדוק כי קבלני השלד רשומים בפנקס הקבלנים בקטגוריה הנכונה לאופי הפרויקט והרישום אכן בתוקף למשך כל תקופת הפרויקט המוערכת.

מומלץ כי קבלני שלד יעבדו בצמוד למהנדס וקונסטרוקטור, גם משום שעבודת השלד עתירה בשיקולים והתייחסויות הנדסיות ומבניות (קונסטרוקטיביות), וגם לוודא, יישום מדויק של הוראות הבנייה. שיתוף הפעולה ביניהם מסייע גם בפתרון בעיות בנייה והנדסה, סתירות ואי התאמות, בתוכנית הבנייה, בזמן אמת, בצורה יעילה ומקצועית.

קבלני שלד בונים את התמחור שלהם על בסיס תכניות העבודה שהכין האדריכל ומהנדס הקונסטרוקציה. מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר, על בסיס אותן התוכניות, ולהשוות ביניהן. מומלץ לשלול על הסף הצעות הנראות נמוכות, או גבוהות, באופן חריג, ובכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בבחינת ההצעות של קבלני שלד שמתקבלות.

פרויקט בניה הוא מורכב וארוך ומעורבים בו קבלנים שונים ואנשי מקצוע רבים. בניית השלד היא אחד מהשלבים הראשונים והמשמעותיים בפרויקט. בניית שלד הבית מתבצעת לאחר שלב היסודות וכוללת את בניית הקירות, תקרות, מדרגות פנימיות, מרפסות, ממדי"ם, פירי מעליות ורכיבים נוספים, הכל על פי תוכנית של אדריכל ומהנדס. עם קבלת היתרי הבנייה וסיום של היסודות נכנסים קבלני השלד לביצוע חלקם. קבלן שלד פועל בד"כ בשיתוף עם קבלני משנה ובעלי מקצוע נוספים, כדוגמת, קבלני אינסטלציה, קבלני חשמל ואחרים.

קבלן שלד פועל בכפוף לתוכנית האדריכל והמהנדס לצורך בניית שלד הבית, משלב עבודות ההכנה לצורך סימון ויישור הקרקע, ועד לבניית הקירות החיצוניים והפנימיים. עבודת הבניה תתייחס ותשקף את מכלול הדגשים והשיקולים שנקבעו בשלב התכנון, וביניהם, עמידות בפני אש ורטיבות, בידוד תרמי, בידוד אקוסטי, עמידות לתנודות הקרקע ושיקולים אחרים. תמחור בניית השלד מותנה בשטח בו יוקם המבנה ובסוג הקרקע, מאחר ותנאי השטח מכתיבים את היקף עבודות ההכנה הנדרשות. ובנוסף, יילקחו בחשבון בשלב התמחור, גם מספר הקומות בבניין, עוביים של הקירות, התקרות, מספר גרמי המדרגות, מרפסות, פירי מעליות וגורמים אחרים. 

בניית שלד הבניין משלבת ארבעה תחומי עבודה שונים המשולבים זה בזה, עבודות עפר, יציקות בטון, עבודות בנייה והטמעת מערכות תשתית שונות בשלד הבניין.

 

קבלן שלד

בזמן בניית השלד קורות טעויות, בעיות ותקלות, לרוב, בשל חוסר ידע, ו/או ניסיון של קבלן שלד, חוסר פיקוח בזמן אמת של האדריכל והמהנדס, ו/או, ביצוע ועבודה לא מקצועית, של צוות הפועלים באתר. תקלות וטעויות בשלב בניית השלד ניתנות לעיתים לתיקון, לעיתים התיקונים יהיו בעלות גבוהה ולעיתים לא ניתנות לתיקון בכלל. לכן, נושא זה חייב להילקח בחשבון בעת בחירת קבלני שלד לביצוע ובהסכם ההתקשרות עימם.

דוגמאות של טעויות נפוצות בבניית השלד יכולות להיות:

 • מיקום לא נכון של הבניין בהתאם למדידות המודד.
 • סדקים קשים במבנה כתוצאה משקיעה לא אחידה של יסודות המבנה.
 • סדקים משמעותיים, מעל, או מתחת לפתחים.
 • סדקים משמעותיים במפגש קיר ועמודים.
 • סדקים בעקבות התחמצנות והתפוררות של שלד הברזל בתוך יציקות הבטון המחוזק.
 • חדירת רטיבות לחדרים מרצפת המרפסת, או רצפת יציאה מהסלון.

עבודה עם קבלני שלד מיומנים ומנוסים, תצמצם משמעותית את הגורמים לטעויות שפורטו קודם, טעויות, שבחלקן לא ניתנות לתיקון לאחר הביצוע.

לקבלת שירות אישי לאיתור קבלנים מלאו פרטים או התקשרו עכשיו
072-2222150