איתור קבלן חשמל / קבלני חשמל

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לאיתור קבלנים!
איתור קבלנים מומלצים לעבודות קבלנות

איתור קבלן חשמל / קבלני חשמל

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים

שירות אישי לאיתור קבלן חשמל חשמל בכל הארץ

תשתית החשמל בבתים, ובבניינים, היא מן החשובות שיש. מעט מאוד דברים בחיינו אינם צורכים חשמל כלל בצורה ישירה, או עקיפה. די קל להבין שתשתית החשמל בבית, פריסת נקודות החשמל, החיווט בקירות, ארקה וכמובן לוח החשמל הביתי וזה של הבניין חייבים לעמוד בעומסים גדלים והולכים. נושא עבודות החשמל הביתיות מוסדרות בצורה גורפת בחקיקה ובתקינה, וביצוע עבודות שלא על פי החוק ו/או התקן, עלול גם לבטל את הכיסוי הביטוחי שיש לכם במידה של קצר ו/או שריפה ולא תקבלו פיצוי. אז, אם אתם עדיין מתלבטים אם לשיפוץ המתוכנן, תוספת הבנייה, או הבנייה החדשה שאתם מתכננים כדי להעסיק קבלן חשמל מוסמך, תנו לנו לפתור לכם את ההתלבטות. חובה לעשות שימו בשירותיו של קבלן חשמל מוסמך בכל ביצוע עבודה שכזו. קבלני חשמל מוסמכים לביצוע כל סוגי עבודות החשמל, חיווט ארון החשמל, קיבוע שקעים וחיבורם למערכת החשמל, התקנת מכשור חשמלי גדול (מקררים מסחריים, מיזוג אוויר או תאורה מורכבת), תחזוקה ובדיקת תקינות כל המערכות החשמליות.

מי שאינם קבלני חשמל מוסמכים, מומלץ שלא יעסקו בעבודות חשמל, בין עבור עצמם, ובין עבור אחרים, בשום צורה ואופן. הסיכון הרב הכרוך בעבודות חשמל (ואין הכוונה להחלפת נורה, או סוללה) בכלל, ובעבודת תשתית בפרט, למי שאינם קבלני חשמל מוסמכים, לא מבינים בזה, אין להם את הידע והניסיון, ואינם מוסמכים לעבודות חשמל, הרי שהסכנה לפגיעה פיזית היא גדולה, ואין הגזמה לומר שמדובר בדיני נפשות, עבורם ועבור אחרים. החיסכון הכספי הנובע משימוש במי שאינם קבלני חשמל מוסמכים, בטל בשישים, לעומת הסיכון הגדול (גם בכסף במקרה של נזק חמור) לעומת הביטחון והאחריות מעבודה עם קבלן חשמל מוסמך שהלקוח מקבל. כבעלי הסמכה ורישיון, נדרשים קבלני חשמל מוסמכים, להתעדכן ולשמור רמת ידע ועדכניות על בסיס תקופתי, כך שגם מבחינת התכנון, המוצרים, הרכיבים ושיטות העבודה, קבלן חשמל מוסמך נותן ערך מוסף גבוה ללקוחותיו ומבטיח שימוש נאות בחשמל הביתי, ללא תקלות לאורך שנים ובעומסים גדלים והולכים.

קבלן חשמל מוסמך מומלץ כאשר מחליטים לשפץ את החדרים ורוצים לסדר מחדש את שקעי החשמל בקיר, או אם רוצים לשנות את סדר החיווט בארון החשמל כך שהדוד החשמלי יעבוד במקביל למזגן, או למדיח הכלים, מבלי לגרום לקצר והפסקת חשמל.גם כאשר רוצים להוסיף אביזרים "זוללי" חשמל, המעמיסים על הרשת הביתית, כמו מזגן מיני מרכזי, מקפיא, מדיח כלים, או מייבש כביסה ואחרים, נא לעשות שימוש בשירותיו של קבלן חשמל מוסמך למען השקט הנפשי שלכם, ושלנו.

במידה ורוצים לחבר לתשתית החשמל הביתית מרפסת, חצר, מחסן או חנייה, במידה ורוצים לשנות את סגנון התאורה בחצר, או בגינה, או לחבר את מערכת ההשקיה האוטומטית לחשמל, רק קבלן חשמל מוסמך לבצע את העבודות הללו בצורה מקצועית ונכונה בכדי למנוע עומס ונזקים.

מומלץ לא להסתמך על קבלן הבנייה, או הגנן ששכרנו לכל מה שקשור לעבודות החשמל בבית ובבניין, לרוב, הם לא מוסמכים לביצוע סוג כזה של עבודות, גם אם לכאורה יודעים מה נדרש ואיך לבצע זאת. זהו סיכון גדול ומיותר להשתמש באיש מקצוע מתחום אחד לעבודה בתחום אחר, ובעיקר, אין להם את היכול לתת לכם אחריות לעבודה שכזו ואין לבעל המקצוע כיסוי ביטוחי מתאים למקרה נזק כזה.

לסיכום נאמר, בכל עבודת חשמל צריך להשתמש בקבלני חשמל מוסמכים, ללא כחל ושרק. בוודאי אם מדובר בעבודה מורכבת יותר המצריכה מספר חשמלאים, או מומחי חשמל ייעודיים לביצועה, בכל המקרים האלה, קבלן חשמל מוסמך הוא הפיתרון.

לקבלת שירות אישי לאיתור קבלנים מלאו פרטים או התקשרו עכשיו
072-2222150