איתור קבלן הריסה/ קבלני הריסה

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לאיתור קבלנים!
איתור קבלנים מומלצים לעבודות קבלנות

איתור קבלן הריסה / קבלני הריסה

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים

שירות אישי לאיתור קבלני הריסה בכל הארץ

לעיתים לפני שמתחילים בבנייה של בית, או בניין חדשים, נדרש קבלן הריסה לפינוי הקיים. לקבלן הריסה נפנה גם לפני עבודות שיפוצים פנימיות, בבית, או בבניין, ואז נדרש לעיתים להרוס, או לשבור בם קירות. אלה עבודות מורכבות שמומלץ לפנות איתן, לקבלני הריסה מתמחים, לצורך ביצוע העבודה. למרות שעל פניו, נראה כאילו חלק ההריסה הוא החלק הקל, אין להקל בהן ראש, וחשוב להבין כי מדובר בעבודות מורכבות, שיש בהן לא מעט מגבלות ואילוצים, שיקולים ואפשרויות והן דורשות תכנון מקצועי וקפדני מראש, המחייבות שירותי קבלן הריסות מקצועי ומנוסה. קבלן הריסות מקצועי ומנוסה, הוא קבלן שיש לו את ההבנה, ההכשרה, הידע ההנדסי, הניסיון, ביטוחים, אישורים ורישיונות רלוונטיים, ובנוסף, את כל הכלים, הציוד וצוות העובדים הנדרשים לביצוע פרויקט מסוג זה. קבלני הריסות צריכים להיות מסוגלים לבצע את עבודות ההריסה באופן יעיל, בטוח ומקיף, החל מתכנון עבודות ההריסה, ולאחר מכן, ביצוע העבודות בשטח, ניהול ופתרון בעיות עד לסיום מוצלח, כולל, פינוי מוסדר של הפסולת מאתר הבנייה.

בישראל הצורך בקבלני הריסה הוא ברור ומתבקש, ומגמת ההתחדשות העירונית על סוגיה השונים, דנה לא מעט מבנים, בניינים, בתים, ודירות, להריסה באופן מלא, או חלקי. בנוסף, כמו בכל תחום ומקום ישנו גם בלאי טבעי של מבנים, התורם גם הוא לצורך לביצוע פעולות הריסה של מבנים לא בטוחים, או כחלק משינוי, חידוש ושיפוץ המבנה וחזותו, והתאמתו מבחינת העיצוב, הסגנון והשימושיות לצרכים העדכניים הדיירים.

עבודות הריסה יכולות לכלול מבנה שלם, או חלקים ממנו, וכן, עשויות לכלול פירוק ושבירת קירות, פירוק דלתות וחלונות, ריצופים, חיפויים וריהוט קבוע. במהלך ביצוע עבודות ההריסה, נדרש קבלן הריסות להיזהר שלא לפגוע בשלד ובתשתיות המבנה לרבות חשמל, מיזוג, מים, תקשורת וגז.

קבלן הריסות

עבודתם של קבלני הריסה מורכבת ולא פשוטה, ודורשת אחריות ומיומנות מרובה מהקבלן. לצורך ביצוע העבודות נדרשים קבלני הריסה לתכנון מוקדם, המתחשב בתוכניות הנדסיות ואדריכלות של המבנה הקיים והחדש, וכן בגודלו, מיקומו וסביבתו הקרובה. בשכונת מגורים צפופה, לדוגמה, קבלן הריסות צריך לדעת כיצד להרוס את המבנה, מבלי לפגוע ברכוש ומבנים סמוכים. במקרה אחר, של הריסת קירות בתוך דירה בבניין מגורים, קבלן הריסות, יתכנן מראש את אופן פינוי פסולת ההריסות באופן כזה שלא יפגע ברכוש פרטי וציבורי בבניין ובסביבה, וישבש מעט ככל האפשר את שגרת ואיכות החיים של הדיירים מסביב.

חשוב לזכור כי פינוי פסולת בנייה מחייבת אישור מיוחד של הרשויות המקומיות, להבטחת הפינוי באופן תקין והעברתה לאתרים מורשים בלבד. קבלני הריסות שלא עומדים בדרישות אלו, עלולים למצוא את עצמו עומדים בפני תביעות וקנסות כבדים ואיתם גם הדיירים ששכרו אותם.

ולכן, גם בבחירת קבלן הריסות, חשוב מאוד, לבדוק ולאמת את ניסיונו של הקבלן באמצעות ביקור באתרי בנייה קודמים ושיחה ישירה עם ממליצים. בנוסף, יש לבדוק כי יש לקבלן ההריסות כל האישורים, רישיונות וביטוחים, הרלוונטיים לאופי הפרויקט והרישום יהיה בתוקף למשך כל תקופת הפרויקט המוערכת.

לקבלת שירות אישי לאיתור קבלנים מלאו פרטים או התקשרו עכשיו
072-2222150