איתור קבלן בנייה / קבלני בנייה

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לאיתור קבלנים!
איתור קבלנים מומלצים לעבודות קבלנות

איתור קבלן בנייה / קבלני בנייה

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים

שירות אישי לאיתור קבלני בנייה לעבודות בנייה בכל הארץ

כל פרויקט בנייה מורכב משלבים ובעלי מקצוע, רבים ומגוונים, ובכל קנה מידה, הוא נחשב לפרויקט מסובך ומורכב המצריך ידע, ניסיון ומיומנות רבה, בכדי להבטיח את הצלחתו. חלק מקבלני הבניין פועלים כ"קבלני על" בפועל, מוכר יותר כ"קבלן עד מפתח", כך שבפועל הם מבצעים את פרויקט הקמת הבניין בכללותו, כולל ניהול כל קבלני המשנה ובעלי המקצוע, עד מסירת המפתח ללקוח. קבלני בניין אחרים, מתמחים בחלקים מוגדרים יותר של תהליך הבניה, כמו לדוגמה, קבלני חפירה, קבלני יסודות, קבלני שלד ובעלי מקצוע אחרים, כל אחד מהם מבצע את חלקו בפרויקט ומפנה את מקומו לקבלן הבא, או לבעל מקצוע אחר.

השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, יהיה שלב עבודות הכנת הקרקע והיסודות. בפרויקט בנייה, עבודות ההכנה יבוצעו,  בד"כ, על ידי קבלני בניין מתמחים, או, קבלני יסודות, בעגה המקצועית. לביצוע השלב הזה דרושים, בד"כ, ציוד חפירה מתקדם, ידע וניסיון מקצועי עשיר וצוות טכני מיומן, ולכן, גם קבלני בניין עד מפתח, יעדיפו להעביר את עבודות היסודות במיקור חוץ, לקבלני יסודות מתמחים כקבלני משנה.

כל קבלן יסודות, מעסיק צוותים מקצועיים המתחלקים, בד"כ, לעובדים מיומנים המפעילים מיכון כבד, ועובדים המועסקים בעיקר בעבודות חפירה, כיוון וניקיון. הפעלת מיכון כבד, החל מטרקטורים ודחפורים וכלה בפטישי אוויר, דורשת הסמכות ורישיונות, כך שמומלץ לוודא ואף להתנות זאת במפורש בהסכם ההתקשרות, שרק בעלי הסמכות מתאימות ורישיונות בתוקף יוכלו לעבוד בפועל.

 

 

קבלן בנייה

 

 

בכל פרויקט בנייה, קבלני יסודות, ילוו על ידי צוות של מהנדסים ומפקחים, שתפקידם לוודא כי תוכנית היסודות מבוצעת ככתבה וכלשונה, ללא כל טעות, או פשרה. מיותר להכביר במילים בחשיבות הדיוק בכל הקשור ביסודות הבניין. וכאשר מדובר במגדלי משרדים, או מגורים, החשיבות גדלה אף שבעתיים. בנוסף לצוות המהנדסים, המודדים, והמפקחים המלווה קבלני יסודות בכל אתר ופרויקט, חובה לקבל אישורים ממכון התקנים, לדגימות יציקה בכל שלב, כתנאי להתקדמות פרויקט הבנייה. קבלן יסודות, חייב להיות איש מקצוע מעולה כי לא פעם, למרות הסקרים, המדידות, הבדיקות וחפירות הניסיון, המציאות מפתיעה ומאתגרת את הקבלנים והם נדרשים לפתור בעיות הנדסיות קשות ומסובכות כתנאי להמשך העבודה והפרויקט בכלל. אין יסודות, אין בניין, להבדיל מאלמנטים אחרים שאולי ניתן לשנות, או להתאים, תוך כדי הפרויקט בהתאם לנסיבות בפועל. קבלני יסודות הם תנאי הכרחי להצלחה כל פרויקט בנייה.

במקרים רבים דיירי הפרויקט הופכים לבעלי עניין לאחר שלב היסודות, אך עדיין, כדאי מאוד לברר, בין אם כבר נבנו היסודות, ועל אחת כמה וכמה, אם טרם נבנו היסודות, מיהו קבלן היסודות שנבחר למשימה החשובה הזו כמדד ראשוני, אך לא יחיד, לאיכות פרויקט הבנייה.

לקבלת שירות אישי לאיתור קבלנים מלאו פרטים או התקשרו עכשיו
072-2222150