איתור קבלן שיפוצים / קבלני שיפוצים

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לאיתור קבלנים!
איתור קבלנים מומלצים לעבודות קבלנות

איתור קבלן שיפוצים / קבלני שיפוצים

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים

שירות אישי לאיתור קבלני שיפוצים בכל הארץ

בעבודה עם קבלני שיפוצים שני תסריטים עיקריים של עבודה בין אם משפצים מבנה קיים, או בונים חדש.

אפשרות אחת, תהיה עבודה מול קבלן שיפוצים מוביל, הלוקח על אחריותו את כל התהליך מראשיתו, כולל כל העבודות ובעלי המקצוע המעורבים בשיפוץ הבניין. הקבלן המוביל מעסיק פועלים שכירים וקבלני משנה בהתאם לצורך, עד להשלמת כל תהליך הבנייה והשיפוץ. מקצועית קבלן שיפוצים שאחראי על כל העבודות מא' ועד ת' מוכר יותר כ"קבלן עד מפתח", מאחר והוא אחראי על כל העבודה עד מסירת מפתח הכניסה לדירה/בית המשופץ.

האפשרות השנייה תהיה, עבודה ישירה עם מספר קבלני שיפוצים מתחומים שונים, כך, שכל קבלן שיפוצים מתמחה ומבצע חלק מוגדר מהעבודה על פי התמחותו, כדוגמת קבלן בטון, טיח, ריצוף, קבלן אינסטלציה, קבלן אלומיניום וכן הלאה.

כך, או כך, לכל אפשרות של עבודה מול קבלני שיפוצים יתרונות וחסרונות.

כאשר בוחרים לעבוד מול קבלן שיפוצים אחד מוביל, "קבלן עד מפתח", היתרון המרכזי יהיה העבודה מול קבלן אחד בלבד. החוזה שלכם יהיה עם קבלן שיפוצים אחד האחראי על הביצוע הכולל וגם על הניהול של השיפוץ. יש פה חיסכון גדול בזמן עבורכם ואת הצורך בהתעסקות בפרטים, בעבודה מול קבלני משנה, פיקוח, בקרה ותיאומים, תשלומים נפרדים וכן הלאה. 

אם בחרתם קבלן שיפוצים מקצועי, אמין ואיכותי וגם חתמתם על הסכם מסגרת בליווי אנשי מקצוע – עשיתם את שלכם ואתם יכולים להיות רגועים.

בחירה לא נכונה של קבלן שיפוצים, הנובעת מעבודת הכנה לא מתאימה ו/או הסכם לא נכון, או מתאים לצרכים שלכם, ואתם כבר בבעיה.

לרוב, בנייה, או שיפוץ, הוא אירוע של פעם בכמה עשרות שנים, זהו ריכוז מאמץ בזמן ובכסף שלא ניתן לחזור עליו במהרה, אפילו, לא לצורך תיקון נזקים וטעויות. עדיף להשקיע זמן ומאמץ בתהליך בחירת קבלן שיפוצים מתאים ולעשות זאת בליווי אנשי מקצוע רלוונטיים, כמו עו"ד, ו/או, מפקח בנייה מטעמכם, ולא להתחרט על כך לאורך שנים.

קבלני שיפוצים

לרובנו אין מספיק ניסיון עם קבלני שיפוצים כדי לדעת מי באמת קבלן שיפוצים טוב ואמין ומי לא.

לייעל את תהליך בחירת קבלן השיפוצים בצורה הטובה ביותר, מומלץ לאסוף ולהצליב המלצות מחברים ומכרים, ואז לרכז את המידע והדרישות שלנו ברשימה מצומצמת של שלושה, עד ארבעה קבלני שיפוצים מומלצים. אחרי שבחרנו את קבלני השיפוצים שאנחנו רוצים לבחון, מומלץ לקבוע פגישה נפרדת עם כל קבלן שיפוצים. הפגישה עם קבלן השיפוצים תכלול סיור בבניין, הצגת הצרכים שלנו, ובקשה להצעת מחיר מסודרת על בסיס כתב כמויות מפורט (תוכנית הנדסית וכתב כמויות, הם תוצרים מקצועיים נפרדים ויש להם עלות כספית. כדאי שנזמין אותם בנפרד מאנשי מקצוע מטעמנו ואז נציג אותם לקבלנים לצורך הגשת הצעת מחיר, כך, נוכל לקבל הצעות המוגשות על מפרט זהה וניתן להשוות אותם). לאחר קבלת הצעות מחיר מפורטות מכל קבלני השיפוצים, מומלץ לצאת לסיור לראות את הפרויקטים של קבלני השיפוצים, וגם לדבר עם הדיירים בפרויקטים השונים, בכדי ללמוד על התנהגות הקבלן בזמן הפרויקט, עמידתו בתנאי ההסכם, אופן פתרון הבעיות בזמן העבודה והעמידה בזמן ובתקציב. השוואת הצעות המחיר של קבלני שיפוצים כדאי שתעשה בסיוע אנשי מקצוע ואז לבחור את זו הנכונה ביותר עבורכם.

לקבלת שירות אישי לאיתור קבלנים מלאו פרטים או התקשרו עכשיו
072-2222150