איתור קבלן עבודות עפר / קבלני עבודות עפר

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לאיתור קבלנים!
איתור קבלנים מומלצים לעבודות קבלנות

איתור קבלן עבודות עפר / קבלני עבודות עפר​

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים

שירות אישי לאיתור קבלן עבודות עפר בכל הארץ

ענף עבודות העפר, הוא רחב היקף וחולש על מגוון תחומים רבים לעבודות בנייה ותשתיות. קבלני עבודות עפר מבצעים מגון של עבודות חפירה, פינוי, יישור ואחרות הנכנסות תחת ההגדרה של עבודות עפר ותשתית וכוללות עבודה בעזרת מכשור מכני הנדסי כבד וציוד רב. קבלני עבודות עפר פועלים בעיקר בסיוע מחפרים, טרקטורי בובקט, משאיות פינוי פסולת עפר, באגרים וכלים הנדסיים נוספים.

קבלני עבודות עפר יהיו חברות המתבקשות לעיתים קרובות למצוא פתרונות יצירתיים, לעמוד בלוחות זמנים צפופים ביותר ולהציג מקצועיות רבה שתהפוך את אתגרי עבודתם לשגרה של אחרים. קבלני עבודות עפר מספקים שירות למגוון רחב של גורמי מקצוע, החל בקבלני בניין בכל המגזרים, מהנדסים, אדריכלי נוף, יזמי נדלן, מוסדות, רשויות, מפקחי בניה, לקוחות פרטיים  וכיוצא באלה.

פינוי פסולת בנייה הוא השירות הנפוץ ביותר שקבלני עבודות עפר מספקים. לקוחות מהמגזר הפרטי, קבלני בניה, רשויות ואחרים נעזרים בקבלני עבודות עפר המבצעים עבודות עפר וגם פינוי פסולת בניין. אין להסתפק בפינוי הפסולת באופן כללי אלא מומלץ לוודא כי אותו קבלן עבודות עפר מפנה את פסולת הבניין אל אתרים מורשים ומוסמכים לטיפול בפסולת כזו. בנוסף, ההובלה חייבת להיות במכולת עפר תקנית שתשנע את העפר מאתר הבניה אל אתר ההשלכה ללא כל סיכוי לנזק.

בעת ביצוע עבודות עירוניות, על ידי הרשויות, כמו לדוגמה, הנחת קווי ביוב בערים, או צינורות מים, או עבודות תשתית אחרות, קבלני עבודות עפר מסייעים בריפוד הצנרת בשכבת חול מבודדת. העבודה חייבת להתבצע בדייקנות ובזהירות על מנת שלא יפגעו הצינורות המובילים. על קבלן עבודות העפר לעבוד בצורה נקייה ואף לנקות את אזור העבודה מאותן שאריות חול ואבק שהתפזרו במהלך העבודות.

גם מחצבות הם גורם הנעזר רבות בקבלני עבודות עפר וזקוק לביצוע עבודות עפר. עבודות עפר כוללות גם אספקה רציפה של חומרים, כמו סוגי אדמה שונים, אבנים מרוסקות לחצץ ומצעים שונים לבעלי מקצוע, כל אלה עושים שימוש תדיר בשירותיהם של קבלני עבודות עפר.

ריצוף היא עבודה פחות נפוצה בקרב קבלני עבודות עפר, עם זאת, לעיתים גם זה יכול להיכנס למגוון. מדובר בריצוף משטחים בעזרת בטון מוטבע, או בטון מוחלק, אבני שיש, ריצוף אריחים, ואחרים. הריצוף יכול להיות ריצוף מלא, או לחילופין ריצוף משתלב.

קבלני עבודות עפר נמצא גם בחפירות שונות, כמו חפירת שטחים המהווים יסודות לבניית בניינים, או מגדלים, חפירה של מקלטים או מרחבים מוגנים, חפירה של מרתפים ואפילו חפירות ארכיאולוגיות. מאידך, קבלני עבודות עפר, יעסקו גם בעבודות הכוללות גם הריסה של מבנים ישנים, או מבנים המפריעים לבניה מחודשת. לאחר קבלת אישור הריסת המבנה, יגיע קבלן עבודות עפר לבצע את כל הבדיקות הנדרשות על מנת לוודא כי לא מתקיים נזק, או סיכון בטיחותי ומוצא בעזרת סקר מבנים את נקודות התורפה של הבניין שיאפשרו הריסה מהירה תוך צמצום הלכלוך, האבק והרעש הנלווים להריסה ממוצעת.

לקבלת שירות אישי לאיתור קבלנים מלאו פרטים או התקשרו עכשיו
072-2222150