קבלן גשרים, קבלן קונסטרוקציה, קבלני גשרים, קבלני קונסטרוקציה

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לאיתור קבלנים!
איתור קבלנים מומלצים לעבודות קבלנות

קבלן גשרים, קבלן קונסטרוקציה, קבלני גשרים, קבלני קונסטרוקציה

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים

שירות אישי לאיתור קבלני גשרים / קונסטרוקציה לעבודות בכל הארץ

קונסטרוקציה, קונסטרוקציות, הן מבני מתכת המשמשים כשלד פיגומים, בתחום הבנייה, לסוגי מבנים שונים מגשרים ועד גורדי שחקים. בין אם הקונסטרוקציה היא המבנה עצמו, כמו בגשר, מגדל אייפל, או מגדלי תקשורת כמו אנטנות סלולריות, או משמשת כבסיס ושלד למבני בטון, מדובר בפרויקט בנייה הנדסי מהמעלה הראשונה. לפרויקטים האלה נדרשים קבלני קונסטרוקציה מעולים ומהנדסים בעלי התמחות מובהקת בסוג זה של פרויקטים.

המהפכה התעשייתית הנחילה את השימוש בפלדה ובמתכת לצורכי בנייה במאה ה-19, והפכה את השימוש בקונסטרוקציות לאבן-יסוד בענף הבנייה, כמו בתחומים הנדסיים רבים אחרים. ברור כיום שיש סוגי מבנים שאפשריים אך ורק באמצעות השימוש בקונסטרוקציות, כדוגמת גורדי השחקים. קונסטרוקציות הן שלדי מתכת, הנבנים בצורת "רשת-קורים", ולכן, הן קלות משקל ויכולות לתמוך במבנים רבים. קבלני קונסטרוקציה החלו להתמחות ככל שהשימוש בצורת הבנייה הזו הלך והתפתח, והתבלטו לראשונה בעיקר בבניית גשרים מקושתים, שחיברו בין צדי נהרות החוצים ערים ויישובים. השימוש בקונסטרוקציות פלדה, במקום בבטון, חוסך משקל בצורה משמעותית, ובשל היותה מבנה חלול, החוזק שלה ויכולת העמידות שלה גבוהים משמעותית מבטון.

קבלן קונסטרוקציה המתמחה בבנייה של גשרים, לדוגמה, יוכל לסיים את הגשר על ידי יציקת בטון בסופו של דבר, או, על ידי הנחת פלטות בטון, או עץ. בכדי לאפשר בנייה בצורה מהירה וקלה, קונסטרוקציות רבות עשויות מפלדה או ממתכות קלות אחרות. כמו כן, קבלני קונסטרוקציה ישתמשו במבני מתכת המשמשים כשלד למבני מגורים בכלל, ובעיקר של מגדלי מגורים רבי קומות, שם נדרשות תכונות מובהקות, כמו לדוגמה, חוזק ועמידה בעומסים משתנים. קבלן קונסטרוקציה לא חייב להגביל את עצמו לפרויקטים בענף הבניין בלבד, ואכן, קבלני קונסטרוקציה מעורבים בפרויקטים גם בענפים אחרים. סוגים נוספים של קונסטרוקציות יכולים להיות: פיגומים שונים, גשרים ומעברים להולכי רגל, מתקנים שונים לעבודה בגובה, מדרגות בגדלים משתנים, שלד-בסיס להקמת במות, שלטי-חוצות ומיצגי-ענק; קונסטרוקציה מיוחדת למסכים ענק ועוד.

קבלן קונסטרוקציה גשרים

מאחר ועבודה עם קונסטרוקציות יש לבצע בצורה מקצועית ובזהירות המרבית, מומלץ לעבוד אך ורק עם קבלני קונסטרוקציה המתמחים בסוג הפרויקט הנדרש. אין דין קונסטרוקציה של גשר, או במה, כדין קונסטרוקציה של גורד שחקים, ולכן, חשוב לראות שלקבלן הקונסטרוקציה הנבחר תיק עבודות רלוונטי. כיוון שמדובר, לרוב, בעבודה בגובה, יש לבנות כל קונסטרוקציה רק לאחר תכנון קפדני ומקיף על ידי מהנדס מתמחה – קונסטרוקטור – ולאחר שהתוכניות עברו בקרה גם על ידי קבלן קונסטרוקציה שנבחר למשימה ויש תמימות דעים והסכמה על התוכנית. היכן שנדרש, יש כמובן, לקבל גם את ההיתרים והרישיונות המתאימים על פי כל דין. קונסטרוקציות פלדה ומתכת משמשות למגוון רחב של אפשרויות בנייה והקמה: מבנים מתועשים, תשתיות שונות, הקמה והעברה של מפעלים, תכנון והקמה של מבנים קלים, הקמת מחסנים והאנגרים, הקמת מבני פלדה עבור מפעלי תעשייה, הקמת מבנים מיוחדים ועוד. טעות בתכנון קונסטרוקציות עלולה להוביל לבעיה בהמשך הבנייה – בין אם מדובר במבני מגורים ועסקים ובין אם מדובר בגשרים ובמתקנים אחרים.

השילוב המנצח בין עמודים וקורות, הופך כל קונסטרוקציה לשלד עמיד ביותר. חובה לזכור שרק קבלני קונסטרוקציה שעברו הכשרה יסודית, פועלים ברישיון, עם הציוד הרלוונטי, כ"א מנוסה ומיומן וביטוח מותאם, מורשים לבנות קונסטרוקציות. קבלני קונסטרוקציה מומחים, בשיתוף עם מהנדסי קונסטרוקציה מנוסים, יכולים לתכנן ולבנות קונסטרוקציות מסובכות, או פשוטות, הכול בהתאם לתוכנית העבודה ולצורכי המבנה הדרוש. ניתן אף לעצב את הקונסטרוקציה בצורות שונות, ולא רק כרשת קורים פשוטה, וליצור קשתות מרהיבות ומגוון צורות אדריכליות ומעוצבות נוספות.

לקבלת שירות אישי לאיתור קבלנים מלאו פרטים או התקשרו עכשיו
072-2222150