איתור קבלן אינסטלציה / קבלני אינסטלציה

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לאיתור קבלנים!
איתור קבלנים מומלצים לעבודות קבלנות

איתור קבלן אינסטלציה / קבלני אינסטלציה

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים

שירות אישי לאיתור קבלן אינסטלציה בכל הארץ

רבים לא באמת מכירים את החשיבות והמשמעות, של קבלני אינסטלציה, אולי משום שמרבית עבודתם מוסתרת בקירות פנימה, עם זאת, כל תקלה, או נזק מים הקורה בבית, או בבניין, שאינו בלאי טבעי, מדגיש את הצורך והחשיבות של שימוש בקבלני אינסטלציה מקצועיים ומנוסים. קבלני אינסטלציה, מהווים גורם חשוב ומהותי בפרויקט בנייה, או שיפוץ מבנים, אשר לא יכול להתבצע ללא ליווי צמוד שלו. קבלן אינסטלציה טוב יהיה איש מקצוע מוביל ומוכשר המתמחה אולי בנושאי אינסטלציה, אך ההכשרה שלו, כוללת ראיית תמונה רחבה ביותר של הפרויקט כולו ולכן יהיו להם רעיונות ותובנות היכולות לסייע רבות בהבנת האתר והתשתיות שבו. הידע, הניסיון, וחוכמת החיים של קבלני אינסטלציה, יכולה להכריע, בהחלטה על מיקום זה, או אחר, של קווי תשתיות, או צינורות והם אלה שיחליטו, איך נכון יהיה לבצע שלבים שונים בפרויקט בנייה.

רבים תוהים, מה ההבדל בין קבלני אינסטלציה לבין אינסטלאטורים? בקצרה, כמו ההבדל בין רופא לאחות, שניהם בתחום הרפואה, אבל, לכל אחד מהם תפקיד ייעודי משלו ושונה משל האחר.

כללית, ניתן לומר שההבדל בין קבלני אינסטלציה, לאינסטלאטורים הוא בהקשר של המצב בו הם מטפלים. האינסטלאטור יודע לטפל בנושאים שונים הקשורים לצנרת, הוא יודע לפתור בעיות, או לתקן נזקים וליקויים אך אינו מורשה לתת ייעוץ מקצועי או לעסוק בפעולות הקשורות לבנייה, להנחת קווי צנרת, או ללוות תהליכים באתרי עבודה. תפקידו של האינסטלאטור ממוקד וכולל פתרון בעיות ותיקון תקלות. קבלן האינסטלציה, בנוסף לכישורי האינסטלציה שלו, נותן ייעוץ כחלק מצוות של אנשי מקצוע, המתכנן בכל פרויקט את נושא המים והצנרת, ומהווה למעשה חלק בפאזל הכולל שהולך ונשלם באתר העבודה.

קבלני אינסטלציה

שלא כמו שירותי אינסטלציה רגילים, יש צורך לבחור בפרויקט בנייה, או שיפוץ משמעותי, קבלן אינסטלציה רשום.דהיינו, קבלן אינסטלציה שהוכשר והוסמך על פי החוק ויש מעקב אחר פעולתו וכמובן אישורים על היותו קבלן מוסמך ומורשה להעניק שירותי ייעוץ בתחומי ההנדסה. קבלני אינסטלציה עובדים בכפיפות למהנדס העבודה הראשי באתר הבנייה, ומכאן, שאין להקל ראש בנושא זה של בחירת קבלן אינסטלציה מתאים. ורצוי קבלן אינסטלציה, מוכשר ומנוסה על פי סוג העבודה הדרוש. ישנם קבלני אינסטלציה הנותנים שירותים במגוון תחומים וחלקם שיש להם התמחות ספציפית והיא תהיה תחום העבודה שבו הם מתמחים ומציעים שירותים.

לבחירת קבלן אינסטלציה לצורך ליווי פרויקט של בנייה, או שיפוץ, נמליץ לבקש המלצות, או חוות דעת הלקוחות, ספקים, או מכרים שביצעו פרויקט דומה בתקופה האחרונה, ולפחות לשמוע מהם רעיונות מי קבלן  האינסטלציה הכי נכון לפנות לביצוע הפרויקט. עצות של אדם שעשה זאת בעצמו יכולות להיות בעלות ערך רב, שכן אפשר יהיה ללמוד מטעויות שביצע ולהימנע מהן. כך הדבר גם בבחירת הקבלן שילווה את התהליך. חשוב לברר ולבדוק בצורה מפורטת עם בעלי מקצוע, ניסיון וידע רלוונטי, על מה להתמקד עם קבלן אינסטלציה, בהקשר של הפרויקט שלכם, מה לשאול אותו, מה לוודא בנוגע להכשרה וההסמכה שלו ואיך לבחור את איש המקצוע שיהיה זה שאכן ילווה את העבודה. חשוב לא להקל ראש בבירור ובבחירה של קבלני אינסטלציה שיעבדו עבורכם.

לקבלת שירות אישי לאיתור קבלנים מלאו פרטים או התקשרו עכשיו
072-2222150