איתור קבלן איטום / קבלני איטום

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לאיתור קבלנים!
איתור קבלנים מומלצים לעבודות קבלנות

איתור קבלן איטום / קבלני איטום

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים

שירות אישי לאיתור קבלני איטום בכל הארץ

לרוב השימוש במושג קבלן איטום, יגרום לכם לחשוב כמעט תמיד על איטום גגות, אז נכון,איטום גגות הוא תחום רחב המורכב משיטות רבות ואיטום גגות ניתן לבצע במגוון רחב של חומרי איטום. עם זאת קבלני איטום עוסקים במגוון תחומים נוספים מעניינים ומורכבים לא פחות, כדוגמת, איטום מרתפים וחניונים, בריכות, מנהרות תעבורה ותחומים נוספים.

בישראל מזג אוויר חם מאוד בקיץ, ויחסית, מעט מאוד ימי גשם בחורף, עובדה הגורמת לחלקנו להתלבט לגבי הנחיצות של פנייה אל קבלני איטום והשקעה במערכות איטום, כפי שנהוג, בשאר העולם, במדינות המתאפיינות במספר גדול יותר של ימים גשומים בשנה.

לתשומת לב המתלבטים, זו הנחה מוטעית, מאחר ומספיק יום גשם אחד בשנה כדי ליצור נזקי מים בכל מבנה, מכל סוג שהוא, בעלויות של עשרות אלפי שקלים, ויותר. צריך לזכור גם, כי הזנחה פושעת של מבנה על ידי הדיירים, או הוועד, יכולה להביא לביטול הכיסוי הביטוחי במקרה של נזק שנגרם כתוצאה מההזנחה, כמו, היעדר אטימה מספקת ותקינה בגג, לדוגמה.

"בעלי מקצוע" רבים פועלים בתחום של איטום גגות וקוראים לעצמם "מומחים" ומביני עניין ומנסים להציע לכם מגוון פתרונות רחב של חומרים ושיטות לאיטום המבנה, אבל הם לא קבלני איטום שאתם צריכים. גם אם השיטות טובות והחומרים מעולים, אבל, לא מתאימים לתשתית הגג, ולא תקבלו את האטימה המבוקשת. רק קבלני איטום מתמחים נותנים את הפיתרונות הנכונים.

קבלני איטום

כאשר מחליטים על שיטת איטום לגג המבנה ועל חומר האיטום, ישנם מספר שיקולים ומרכיבים שונים, המסייעים לקבלן איטום וללקוח, לקבל את ההחלטה הסופית באיזה חומר ובאיזה שיטה יאטם גג המבנה.

קבלני איטום עושים שימוש תדיר בחומרים ביטומנים. חומרים ביטומנים נפוצים בנושא של איטום גגות, ומגיעים כיריעות ביטומניות, זפת וגם חומרים דמויי משחה. חומרים ביטומנים יתנו תוצאה טובה יותר במגע עם חומרים ביטומנים אחרים, כלומר, אם כבר קיימת תשתית של זפת על גג המבנה יהיה נכון לבצע איטום באמצעות יריעות ביטומניות.

קבלני איטום עושים שימוש גם בחומרים אקריליים,הנפוצים בהלבנת ואיטום גגות. חומר אקריליים אינם עמידים למים עומדים (שלוליות) על הגג ומתאימים יותר למקומות בהם ישנם שיפועים בזויות חדות מספיק על מנת לתעל מים ישירות למרזבים. גם חומרים אקריליים יתנו תוצאה טובה יותר במגע עם חומרים אקריליים אחרים, ולכן, במקומות בהם בוצעה בעבר עבודת איטום בחומרים אקריליים קבלן איטום מומחה יבצע עבודה באמצעות חומרים מאותה משפחה.

ולכן, קבלני איטום מקצועיים בוחנים היטב את סוג הגג המדובר ואת "היסטוריית" האיטום על מנת להתאים את חומרי ושיטות האיטום בצורה המיטבית.

בחירת קבלן איטום משמעותית וחשובה, מאחר וקבלני איטום שאינם מקצועיים דיו עלולים לגרום להוצאות כספיות מיותרות בגלל בחירת חומרי איטום "זולים", מאיכות נמוכה, או, שאינם מתאימים לגג המבנה וגם בגלל נזקים העלולים להיגרם מביצוע עבודה רשלנית.

בבחירת קבלן האיטום מומלץ לבדוק בצורה עצמאית את וותק חברת האיטום, המלצות קודמות ושיטות העבודה, ולא להסתמך רק על דברי הקבלן עצמו.

לעיתים קרובות השיקול העיקרי בבחירת קבלן איטום תהיה השוואת מחירים לקבלן אחר.

שיקול העלות לא יכול להיות השיקול הקובע בבחירת קבלן איטום. פרויקט איטום הוא מסוג הפרויקטים הקורים אחת למספר שנים ואין הגיון או טעם לחזור ולהתעסק עם גג המבנה בכל גשם ראשון מחדש.

לסיכום, קבלן איטום מקצועי ואמין נותן אחריות לעבודתו ואינו "נעלם" מיד לאחר ביצוע העבודה, איטום איכותי חוסך זמן, כסף ועוגמת נפש ולכן לא כדאי להתפשר כי איטום זול עולה ביוקר.

 

לקבלת שירות אישי לאיתור קבלנים מלאו פרטים או התקשרו עכשיו
072-2222150