איתור קבלן קידוח בטון / קבלני ניסור בטון

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לאיתור קבלנים!
איתור קבלנים מומלצים לעבודות קבלנות

איתור קבלן קידוח בטון / קבלני ניסור בטון​

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • מכרזי קבלנים לעבודות ביצוע על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר
  • ותק וניסיון רב בעבודות קבלניות ובעבודה מול קבלנים

שירות אישי לאיתור קבלן קידוח בטון וקבלני ניסור בטון​ בכל הארץ

בטון ובטון מחוזק (מזוין) הם מהחומרים החזקים והקשים בעולם הבנייה, והם נושאים על "כתפיהם" משקלים עצומים של גשרים, גורדי שחקים ומבני תעשייה וציבור גדולים. ללא הבטון היה קשה מאוד להשיג את הפיתוח העירוני שאנחנו מכירים ונהנים ממנו. לכן, הטיפול בבטון לאחר יציקתו והתקשותו הוא משימה מורכבת ומאתגרת, קבלנית והנדסית ואין להקל בה ראש, או לחפש את הפיתרון ה"זול" ביותר, בכדי לטפל בה.

אם אתם עומדים לפני שיפוץ הבית, מתכננים לפתוח מרפסת, לאחד בין המטבח לסלון, לפתוח חלון נוסף בבית, להתקין מערכת מיזוג מרכזית, או להרוס מבנה קיים בכדי להקים אחד חדש, תצטרכו קבלן ניסור וקידוח בבטון שיבצע עבורכם את עבודת ניסור הבטון, או הקידוח בבטון.

הבטון והבטון המחוזק, הוא מחומרי הגלם הנפוצים ביותר בענף הבנייה והוא משמש לבניית מבני מגורים, מבני תעשייה, מבני מסחר ועוד. בכדי להבטיח את יכולתו של הבטון לעמוד במשקלים אותם הוא צפוי לשאת, בכל שלב, משלב הנחת היסודות ועוד לפני יציקת הבטון מניחים ברזל בניין ורשתות ברזל שיעניקו לקירות הבטון את חוזקם ויציבותם. לאחר שהבטון מתייבש ומתקשה, קירות הבטון מקבלים עמידות גבוה מאין כמוה, כך שכדי לשבור אותם או לפעור בהם פתחים נדרשים כלים כבדים במיוחד. כל יציקות הבטון המיועדות ליסודות, תמיכה, או תשתיות, מפוקחות בצורה קפדנית וחייבות בבדיקות ואישור מכון התקנים בכדי להבטיח את איכות הבטון ועמידותו.

כפועל יוצא, עבודות עם קירות בטון מוגמרים יכללו בדרך כלל קידוח בבטון, וחיתוך בטון. עבודות השיפוץ עם בטון (רגיל או מחוזק) דורשות דיוק רב, ברמה המילימטרית: לצורך פעירת חורים דקורטיביים בצורות שונות, לשם פתיחת חלונות ודלתות במידות מדויקות עבודה המחייבת, ידע, ניסיון וכלים שיש רק אצל קבלן ניסור וקידוח בבטון המתמחה בכך. כשמורידים קירות בטון שלמים, או כשפוערים פתחים בקירות בטון במבנים קיימים חשוב מאוד לעשות זאת בדיוק רב ומבלי לגרום לשברים, לסדקים ולכל לנזק אחר לקירות הסמוכים. הדרך היחידה לעשות זאת היא באמצעות קידוח וניסור יהלום בבטון, עבודות שמבצע קבלן ניסור וקידוח בבטון המתמחה בכך.

קבלני ניסור בטון

ניסור בטון נחשב כשיטה המועדפת ליצירת פתחים בקירות בטון ולהורדת קירות בטון שלמים. קבלן ניסור וקידוח בבטון המתמחה בכך מבצע את מלאכת הניסור בבטון ע"י שימוש במסור מיוחד, שבלהבו ישנה דסקית יהלום. היהלום הוא החומר החזק והקשיח ביותר בטבע, ורק באמצעותו יכול קבלן ניסור וקידוח בבטון המתמחה בכך לשבור את הבטון החזק והעמיד. הודות לשימוש בכלים ייעודיים לניסור וקידוח בבטון ניתן להגיע לרמות דיוק גבוהות במיוחד מבלי לגרום לנזק לקירות הסמוכים.

ניסור בטון ביהלום מאפשר, לקבלן ניסור וקידוח בבטון המתמחה בכך, לבצע את עבודות בטון ושיפוץ מבלי לסבול מענני אבק שמקשים על הראייה ועל הנשימה. בכדי למנוע את היווצרותו של האבק במהלך עבודות הקידוח והחיתוך בבטון, נוהגים להרטיב את קירות הבטון בזרמי מים. כשהבטון רטוב הוא לא יפזר אבק בסביבת העבודה.

בהתחשב ביתרונות הרבים של שיטת העבודה הזו ותהליכי העבודה הנלווים, קבלני ניסור וקידוח בבטון עושים שימוש נרחב של ניסור יהלום בבטון. וזו השיטה הנוהגת כמעט בכל עבודות השיפוץ של מבני בטון קיימים.

לקבלת שירות אישי לאיתור קבלנים מלאו פרטים או התקשרו עכשיו
072-2222150